Vitajte na stránkach kúpeľňového štúdia LOTUS SK.

Skvelé produkty pre skvelých ľudí

Ponúkame Vám kompletné vybavenie pre Vašu kúpeľňu:

  • dlažby

  • obklady

  • sanita

  • kúpeľňový nábytok

  • a ešte oveľa viac.

V našej predajni si môžete prezrieť unikátnu výstavu rôznych vzoriek.

Náš tím

5 krokov k novej vysnívanej kúpeľni

1) Vaša návšteva nášho štúdia

Výber výrobkov bez stresu a s dostatkom času, jednoducho v pokoji. Zároveň si môžete vyskúšať aj dizajn a kvalitu. Stačí nám napísať Vaše prianie a potreby, náš priateľský a kompetentný personál vám ochotne poradí.

2) Dáta Acquisition

Po vzájomnej diskusii sa presne zistia rozmery Vašej kúpeľne. Dáme Vám čas, aby sa objasnili všetky otvorené otázky, Váš rozpočet a termíny. Zadarmo a bez záväzkov.

3) Naplánujeme Váš sen o kúpeľni

Navrhujeme rôzne varianty, ktoré môžete využiť pri plánovaní svojej novej kúpeľne v 3D. Pozývame Vás k nám do predajne prežiť svoj sen o novej kúpeľni - prvýkrát. Teraz dostanete od nás detailnú ponuku. Ponuku prispôsobíme Vášmu rozpočtu. Dispozíciu nemeníme, meníme komponenty kúpeľne. Budeme spoločne diskutovať o našej ponuke pre Vás, zhrnieme všetko známe a vyriešime Vaše otázky.

4) Staviame Vašu vysnívanú kúpeľňu - z jedného zdroja

Ak Vás nadchne Vaša vysnívaná kúpeľňa aspoň toľko ako nás, objednáme všetko potrebné a je hotovo. Ponúknutú cenu nezmeníme, Vašu kúpeľňu vybudujeme za pevnú cenu. V tomto okamihu celú prácu preberá náš tím špecialistov. Už sa nemusíte vôbec o nič starať.

5) Dáme Vám vašu novú kúpeľňu

V dohodnutom termíne, Vám odovzdáme novú kúpeľňu snov. Dúfame, že sa Vám bude páčiť a zažijete vo Vašej vysnívanej kúpeľni veľa zábavy.